Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wissa Szczuczyn
6:1
Forty Piątnica
Orzeł Kolno
3:0
Olimpia Zambrów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Forty Piątnica
1:2
Olimpia Zambrów
MŁKS Łomża
5:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
GKS II Stawiski
6:0
KS Śniadowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Śniadowo
1:4
Wissa Szczuczyn
Orzeł Kolno
9:0
MŁKS Łomża
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Stawiski
8:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
MŁKS Łomża
1:4
Olimpia Zambrów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Śniadowo
1:3
Forty Piątnica
Ruch Wysokie Mazowieckie
5:0
Wissa Szczuczyn
Orzeł Kolno
3:2
GKS II Stawiski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Stawiski
3:0
Olimpia Zambrów
Wissa Szczuczyn
4:6
Orzeł Kolno
Forty Piątnica
1:0
MŁKS Łomża
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Wysokie Mazowieckie
5:2
KS Śniadowo
Olimpia Zambrów
1:3
Wissa Szczuczyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Stawiski
1:0
MŁKS Łomża
KS Śniadowo
0:8
Orzeł Kolno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MŁKS Łomża
4:2
Wissa Szczuczyn
Ruch Wysokie Mazowieckie
3:2
Forty Piątnica
Olimpia Zambrów
12:0
KS Śniadowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Wysokie Mazowieckie
0:5
Orzeł Kolno
Forty Piątnica
0:5
GKS II Stawiski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Stawiski
7:0
Wissa Szczuczyn
MŁKS Łomża
1:0
KS Śniadowo
Orzeł Kolno
7:3
Forty Piątnica
Olimpia Zambrów
2:1
Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Zambrów
Pauza
Orzeł Kolno
10:0
Wissa Szczuczyn
KS Śniadowo
0:9
MŁKS Łomża
Ruch Wysokie Mazowieckie
0:8
GKS II Stawiski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kolno
Pauza
Wissa Szczuczyn
- : -
KS Śniadowo
Olimpia Zambrów
2:2
GKS II Stawiski
Forty Piątnica
4:1
Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Stawiski
Pauza
Ruch Wysokie Mazowieckie
3:1
MŁKS Łomża
Orzeł Kolno
11:0
KS Śniadowo
Olimpia Zambrów
2:1
Forty Piątnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Śniadowo
Pauza
Wissa Szczuczyn
1:1
Ruch Wysokie Mazowieckie
Olimpia Zambrów
12:0
MŁKS Łomża
GKS II Stawiski
5:0
Forty Piątnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Forty Piątnica
Pauza
Wissa Szczuczyn
0:4
Olimpia Zambrów
MŁKS Łomża
0:6
GKS II Stawiski
Orzeł Kolno
4:0
Ruch Wysokie Mazowieckie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wissa Szczuczyn
0:4
GKS II Stawiski
KS Śniadowo
- : -
Ruch Wysokie Mazowieckie
MŁKS Łomża
3:1
Forty Piątnica
Olimpia Zambrów
2:0
Orzeł Kolno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MŁKS Łomża
Pauza
GKS II Stawiski
4:2
Orzeł Kolno
Forty Piątnica
- : -
Wissa Szczuczyn
KS Śniadowo
0:14
Olimpia Zambrów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Wysokie Mazowieckie
Pauza
Wissa Szczuczyn
2:3
MŁKS Łomża
Forty Piątnica
5:1
Orzeł Kolno
KS Śniadowo
0:16
GKS II Stawiski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wissa Szczuczyn
Pauza
Forty Piątnica
- : -
KS Śniadowo
MŁKS Łomża
- : -
Orzeł Kolno
Ruch Wysokie Mazowieckie
- : -
Olimpia Zambrów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?