Oferta Sponsorska

OFERTA SPONSORSKA

MIEJSKO - GMINNEGO KLUBU SPORTOWEGO

VICTORIA JEDWABNE

Miejsko - Gminny Klub Sportowy Victoria Jedwabne bierze swój początek z 2007r. Od początku działalności przez nasze szeregi przewinęło się kilkaset dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Jedwabne. Obecnie klub zrzesza ponad 60 zawodników, występujących w drużynie seniorów oraz dwóch drużynach młodzieżowych. Barwy klubu są świetnie rozpoznawalne i kojarzone ze sportowym duchem, a rozgrywki naszych drużyny przyciągają zainteresowanie wielu kibiców i są najlepszą sportową atrakcją miasta

Naszą ambicją jest dalsze propagowanie wśród młodzieży naszego miasta sportu jako sposobuwychowania i zdrowego trybu życia, reprezentowanie sponsorów oraz miasta podczas rozgrywek ligowych organizowanych przez PZPN. Zasługuje na to nasze miasto oraz kibice.

Żywimy nadzieje, że niniejsza oferta sponsorska znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz wśród celów marketingowych Państwa firm, a ewentualna współpraca przyniesie wymierne korzyści zarówno Państwu jak i sportowi Jedwabińskiemu.

Dlaczego sponsoring przez piłkę nożną?

Reklama to medium ilościowe, oceniane na podstawie kosztów dotarcia do tysiąca odbiorców. Sponsoring natomiast to medium jakościowe promujące firmę w ścisłym powiązaniu z wizerunkiem, prestiżem sponsorowanego wydarzenia. Obowiązujące we współczesnym świecie kanony aktywnego spędzania czasu wolnego powodują coraz większe zainteresowanie mediów sportem i aktywnością fizyczną. Piłka nożna pod każdym względem spełnia wszystkie wymagania, jakie stawiają przed nią media.

Oto kilka cech reklamy przez sport:

1. Wysoka skuteczność bazuje na identyfikacji kibiców z zawodnikiem, zespołem, sponsorem

2. Sport jest uniwersalny, szeroko dostępny, oparty na rywalizacji, wywołuje silne emocje

3. Pozwala zbudować unikalny wizerunek firmy poprzez przenoszenie pozytywnych cech z klubu, sukcesu.

Dlatego też zwracamy się przede wszystkim do firm i przedsiębiorców jak też do osób prywatnych z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej działalności w postaci środków pieniężnych lub zakupu niezbędnego sprzętu.

W zamian za wsparcie możemy zaproponować:

• Wyłączność na tytuł oficjalnego strategicznego sponsora Victorii Jedwabne - prawo do wykorzystywania nazwy sponsora

• Logo sponsora głównego na koszulkach sportowych i sprzęcie sportowym (przy pomocy ich zakupie)

• Logo firmy na materiałach reklamowych ( plakatach, ulotkach, dyplomach)

• Ekspozycję logo firmy oraz promocję na oficjalnej stronie internetowej klubu www.victoriajedwabne.futbolowo.pl

• Logotypy sponsora na banerach reklamowych eksponowanych na obiektach sportowych

Jednocześnie zgodnie z uchwałą Zarządu każdy sponsor, darczyńca staje się automatycznie członkiem tzw. Rady Sponsorów, która jest organem doradczym przy Zarządzie Klubu. Daje to możliwość uczestniczenia w posiedzeniach Zarządu oraz prawo do uzyskania pełnej informacji na temat sposobu wykorzystywania ofiarowanej pomocy.

Sponsoring pojmujemy jako obustronne zaufanie oraz jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służyć promocji wizerunku firmy. Nam natomiast wszelka pomoc pozwoli na zrealizowanie ambitnych celów sportowych, organizacyjnych i infrastrukturalnych.

Osoby bądź firmy zainteresowane sponsoringiem prosimy o kontakt:

Damian Przybylski

e-mail: damian7236@interia.pl