Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
2:1
KS Studzianki
Konar Kora Korycin
2:2
Sudovia Szudziałowo
Podlasiak Knyszyn
0:3
Jasion Jasionówka
BKS Jagiellonia Białystok
0:4
Sparta Augustów
Victoria Jedwabne
0:4
Urząd Miejski Krynki
Skra Wizna
2:2
Supraślanka Supraśl
Pomorzanka Sejny
2:1
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
0:1
Pogranicze Kuźnica
Sparta Augustów
5:0
Narew Choroszcz
Jasion Jasionówka
2:0
BKS Jagiellonia Białystok
Urząd Miejski Krynki
1:2
Pomorzanka Sejny
Skra Wizna
0:1
Podlasiak Knyszyn
KS Studzianki
1:3
Konar Kora Korycin
Sudovia Szudziałowo
4:0
Victoria Jedwabne
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Jagiellonia Białystok
3:0
Skra Wizna
Narew Choroszcz
0:1
Jasion Jasionówka
Podlasiak Knyszyn
3:0
Supraślanka Supraśl
Pogranicze Kuźnica
0:1
Urząd Miejski Krynki
Victoria Jedwabne
4:0
Sudovia Szudziałowo
Konar Kora Korycin
2:4
Sparta Augustów
Pomorzanka Sejny
4:0
KS Studzianki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
3:4
Urząd Miejski Krynki
Sparta Augustów
6:0
Victoria Jedwabne
Sudovia Szudziałowo
2:1
Pogranicze Kuźnica
Jasion Jasionówka
2:2
Konar Kora Korycin
KS Studzianki
2:2
Pomorzanka Sejny
Skra Wizna
0:3
Narew Choroszcz
Podlasiak Knyszyn
1:2
BKS Jagiellonia Białystok
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
1:1
Podlasiak Knyszyn
Pogranicze Kuźnica
1:1
KS Studzianki
Victoria Jedwabne
2:3
Jasion Jasionówka
Urząd Miejski Krynki
0:3*
Sudovia Szudziałowo
Pomorzanka Sejny
1:3
Sparta Augustów
Konar Kora Korycin
5:2
Skra Wizna
BKS Jagiellonia Białystok
1:2
Supraślanka Supraśl
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Augustów
3:0*
Pogranicze Kuźnica
Supraślanka Supraśl
1:2
Sudovia Szudziałowo
BKS Jagiellonia Białystok
0:0
Narew Choroszcz
KS Studzianki
2:1
Urząd Miejski Krynki
Jasion Jasionówka
5:0
Pomorzanka Sejny
Podlasiak Knyszyn
0:5
Konar Kora Korycin
Skra Wizna
0:3
Victoria Jedwabne
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
2:1
Supraślanka Supraśl
Konar Kora Korycin
1:1
BKS Jagiellonia Białystok
Urząd Miejski Krynki
0:2
Sparta Augustów
Pogranicze Kuźnica
1:0
Jasion Jasionówka
Victoria Jedwabne
0:1
Podlasiak Knyszyn
Sudovia Szudziałowo
0:0
KS Studzianki
Pomorzanka Sejny
3:0*
Skra Wizna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
1:1
Konar Kora Korycin
BKS Jagiellonia Białystok
1:1
Victoria Jedwabne
Supraślanka Supraśl
0:1
KS Studzianki
Sparta Augustów
5:1
Sudovia Szudziałowo
Podlasiak Knyszyn
1:3
Pomorzanka Sejny
Jasion Jasionówka
2:2
Urząd Miejski Krynki
Skra Wizna
0:0
Pogranicze Kuźnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Studzianki
0:4
Sparta Augustów
Victoria Jedwabne
1:2
Narew Choroszcz
Pomorzanka Sejny
3:0*
BKS Jagiellonia Białystok
Sudovia Szudziałowo
1:0
Jasion Jasionówka
Konar Kora Korycin
1:2
Supraślanka Supraśl
Urząd Miejski Krynki
3:1
Skra Wizna
Pogranicze Kuźnica
3:0*
Podlasiak Knyszyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
1:1
Pomorzanka Sejny
Skra Wizna
2:5
Sudovia Szudziałowo
BKS Jagiellonia Białystok
4:0
Pogranicze Kuźnica
Konar Kora Korycin
6:2
Victoria Jedwabne
Supraślanka Supraśl
1:3
Sparta Augustów
Jasion Jasionówka
4:0
KS Studzianki
Podlasiak Knyszyn
0:4
Urząd Miejski Krynki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Augustów
5:1
Jasion Jasionówka
Urząd Miejski Krynki
1:0
BKS Jagiellonia Białystok
Sudovia Szudziałowo
1:2
Podlasiak Knyszyn
Pomorzanka Sejny
3:1
Konar Kora Korycin
Pogranicze Kuźnica
3:0*
Narew Choroszcz
KS Studzianki
3:0*
Skra Wizna
Victoria Jedwabne
6:3
Supraślanka Supraśl
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
1:1
Jasion Jasionówka
Narew Choroszcz
1:4
Urząd Miejski Krynki
Victoria Jedwabne
3:3
Pomorzanka Sejny
Konar Kora Korycin
5:0
Pogranicze Kuźnica
Skra Wizna
2:4
Sparta Augustów
Podlasiak Knyszyn
0:1
KS Studzianki
BKS Jagiellonia Białystok
3:0
Sudovia Szudziałowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
2:2
Konar Kora Korycin
Sudovia Szudziałowo
1:0
Narew Choroszcz
Sparta Augustów
8:0
Podlasiak Knyszyn
KS Studzianki
2:0
BKS Jagiellonia Białystok
Pomorzanka Sejny
3:1
Supraślanka Supraśl
Jasion Jasionówka
4:0
Skra Wizna
Pogranicze Kuźnica
1:1
Victoria Jedwabne
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
3:2
Victoria Jedwabne
Supraślanka Supraśl
5:1
Skra Wizna
KS Studzianki
1:2
Narew Choroszcz
Sudovia Szudziałowo
3:2
Konar Kora Korycin
Jasion Jasionówka
3:0*
Podlasiak Knyszyn
Sparta Augustów
7:0
BKS Jagiellonia Białystok
Pogranicze Kuźnica
1:1
Pomorzanka Sejny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasiak Knyszyn
1:2
Skra Wizna
Konar Kora Korycin
4:2
KS Studzianki
BKS Jagiellonia Białystok
2:2
Jasion Jasionówka
Narew Choroszcz
0:3
Sparta Augustów
Victoria Jedwabne
2:3
Sudovia Szudziałowo
Pomorzanka Sejny
2:0
Urząd Miejski Krynki
Pogranicze Kuźnica
2:4
Supraślanka Supraśl
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Supraślanka Supraśl
1:3
Podlasiak Knyszyn
Sparta Augustów
2:0
Konar Kora Korycin
Urząd Miejski Krynki
1:1
Pogranicze Kuźnica
KS Studzianki
1:1
Victoria Jedwabne
Jasion Jasionówka
2:1
Narew Choroszcz
Skra Wizna
1:1
BKS Jagiellonia Białystok
Sudovia Szudziałowo
0:1
Pomorzanka Sejny
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
1:3
Skra Wizna
Pomorzanka Sejny
2:0
KS Studzianki
BKS Jagiellonia Białystok
0:1
Podlasiak Knyszyn
Urząd Miejski Krynki
3:3
Supraślanka Supraśl
Konar Kora Korycin
1:2
Jasion Jasionówka
Pogranicze Kuźnica
3:2
Sudovia Szudziałowo
Victoria Jedwabne
0:4
Sparta Augustów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Studzianki
1:0
Pogranicze Kuźnica
Skra Wizna
0:1
Konar Kora Korycin
Supraślanka Supraśl
4:1
BKS Jagiellonia Białystok
Sudovia Szudziałowo
2:2
Urząd Miejski Krynki
Sparta Augustów
2:1
Pomorzanka Sejny
Podlasiak Knyszyn
0:0
Narew Choroszcz
Jasion Jasionówka
3:0
Victoria Jedwabne
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanka Sejny
4:1
Jasion Jasionówka
Narew Choroszcz
3:0
BKS Jagiellonia Białystok
Urząd Miejski Krynki
0:0
KS Studzianki
Sudovia Szudziałowo
2:0
Supraślanka Supraśl
Konar Kora Korycin
4:1
Podlasiak Knyszyn
Pogranicze Kuźnica
0:3
Sparta Augustów
Victoria Jedwabne
1:6
Skra Wizna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Jagiellonia Białystok
1:0
Konar Kora Korycin
Supraślanka Supraśl
3:2
Narew Choroszcz
Jasion Jasionówka
2:0
Pogranicze Kuźnica
Podlasiak Knyszyn
0:5
Victoria Jedwabne
Sparta Augustów
3:0
Urząd Miejski Krynki
KS Studzianki
0:4
Sudovia Szudziałowo
Skra Wizna
0:1
Pomorzanka Sejny
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Urząd Miejski Krynki
2:1
Jasion Jasionówka
Pomorzanka Sejny
3:0
Podlasiak Knyszyn
Sudovia Szudziałowo
1:2
Sparta Augustów
Pogranicze Kuźnica
4:0
Skra Wizna
KS Studzianki
1:2
Supraślanka Supraśl
Konar Kora Korycin
1:2
Narew Choroszcz
Victoria Jedwabne
4:0
BKS Jagiellonia Białystok
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Narew Choroszcz
3:2
Victoria Jedwabne
Supraślanka Supraśl
2:1
Konar Kora Korycin
Sparta Augustów
3:0
KS Studzianki
Skra Wizna
2:0
Urząd Miejski Krynki
Jasion Jasionówka
3:2
Sudovia Szudziałowo
BKS Jagiellonia Białystok
0:4
Pomorzanka Sejny
Podlasiak Knyszyn
1:5
Pogranicze Kuźnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?