zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Śniadowo
1:0
Hetman Tykocin
Puszcza Hajnówka
1:0
Korona Dobrzyniewo
Pomorzanka Sejny
4:2
Krypianka Krypno
Piast Białystok
0:2
Rudnia Zabłudów
Orlęta Czyżew
0:1
LZS Narewka
Żubr Drohiczyn
2:2
Konar Kora Korycin
Sokół 1946 Sokółka
2:3
Jasion Jasionówka
Czarni Czarna Białostocka
2:1
Hetman Białystok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasion Jasionówka
2:2
Puszcza Hajnówka
Konar Kora Korycin
2:0
LZS Narewka
Rudnia Zabłudów
4:3
Orlęta Czyżew
Krypianka Krypno
3:2
Piast Białystok
Korona Dobrzyniewo
4:2
Pomorzanka Sejny
Hetman Białystok
2:0
KS Śniadowo
Żubr Drohiczyn
0:6
Czarni Czarna Białostocka
Hetman Tykocin
1:2
Sokół 1946 Sokółka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Hajnówka
3:4
Hetman Tykocin
Pomorzanka Sejny
3:2
Jasion Jasionówka
Piast Białystok
4:2
Korona Dobrzyniewo
Orlęta Czyżew
1:5
Krypianka Krypno
Sokół 1946 Sokółka
2:1
Hetman Białystok
Czarni Czarna Białostocka
3:2
Konar Kora Korycin
KS Śniadowo
6:0
Żubr Drohiczyn
LZS Narewka
0:0
Rudnia Zabłudów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasion Jasionówka
4:2
Piast Białystok
Konar Kora Korycin
5:3
Rudnia Zabłudów
Hetman Białystok
0:1
Puszcza Hajnówka
Krypianka Krypno
0:0
LZS Narewka
Korona Dobrzyniewo
6:1
Orlęta Czyżew
Żubr Drohiczyn
5:2
Sokół 1946 Sokółka
Hetman Tykocin
5:2
Pomorzanka Sejny
Czarni Czarna Białostocka
0:1
KS Śniadowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
4:0
Korona Dobrzyniewo
Pomorzanka Sejny
2:4
Hetman Białystok
Rudnia Zabłudów
2:3
Krypianka Krypno
Orlęta Czyżew
1:1
Jasion Jasionówka
Żubr Drohiczyn
2:5
Puszcza Hajnówka
Sokół 1946 Sokółka
1:0
Czarni Czarna Białostocka
KS Śniadowo
1:2
Konar Kora Korycin
Piast Białystok
0:0
Hetman Tykocin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasion Jasionówka
2:3
LZS Narewka
Konar Kora Korycin
2:2
Krypianka Krypno
Hetman Białystok
2:0
Piast Białystok
Korona Dobrzyniewo
2:4
Rudnia Zabłudów
Żubr Drohiczyn
3:3
Pomorzanka Sejny
Czarni Czarna Białostocka
3:5
Puszcza Hajnówka
Hetman Tykocin
2:1
Orlęta Czyżew
KS Śniadowo
1:0
Sokół 1946 Sokółka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
1:1
Hetman Tykocin
Pomorzanka Sejny
0:3
Czarni Czarna Białostocka
Piast Białystok
0:1
Żubr Drohiczyn
Rudnia Zabłudów
2:0
Jasion Jasionówka
Krypianka Krypno
5:1
Korona Dobrzyniewo
Orlęta Czyżew
2:2
Hetman Białystok
Sokół 1946 Sokółka
1:0
Konar Kora Korycin
Puszcza Hajnówka
1:0
KS Śniadowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Śniadowo
3:0*
Pomorzanka Sejny
Jasion Jasionówka
2:1
Krypianka Krypno
Konar Kora Korycin
4:1
Korona Dobrzyniewo
Hetman Białystok
3:1
LZS Narewka
Żubr Drohiczyn
3:1
Orlęta Czyżew
Sokół 1946 Sokółka
2:2
Puszcza Hajnówka
Czarni Czarna Białostocka
0:0
Piast Białystok
Hetman Tykocin
0:2
Rudnia Zabłudów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
0:3*
Żubr Drohiczyn
Puszcza Hajnówka
7:0
Konar Kora Korycin
Pomorzanka Sejny
4:3
Sokół 1946 Sokółka
Rudnia Zabłudów
1:5
Hetman Białystok
Krypianka Krypno
4:0
Hetman Tykocin
Orlęta Czyżew
0:4
Czarni Czarna Białostocka
Korona Dobrzyniewo
4:2
Jasion Jasionówka
Piast Białystok
0:5
KS Śniadowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Białystok
3:1
Krypianka Krypno
Puszcza Hajnówka
7:0
Pomorzanka Sejny
KS Śniadowo
2:1
Orlęta Czyżew
Żubr Drohiczyn
0:4
Rudnia Zabłudów
Sokół 1946 Sokółka
2:2
Piast Białystok
Konar Kora Korycin
1:3
Jasion Jasionówka
Czarni Czarna Białostocka
3:1
LZS Narewka
Hetman Tykocin
1:2
Korona Dobrzyniewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomorzanka Sejny
1:5
Konar Kora Korycin
Piast Białystok
0:0
Puszcza Hajnówka
Jasion Jasionówka
2:2
Hetman Tykocin
Rudnia Zabłudów
1:1
Czarni Czarna Białostocka
Krypianka Krypno
3:2
Żubr Drohiczyn
Orlęta Czyżew
1:2
Sokół 1946 Sokółka
Korona Dobrzyniewo
0:3
Hetman Białystok
LZS Narewka
1:0
KS Śniadowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Śniadowo
2:0
Rudnia Zabłudów
Puszcza Hajnówka
2:3
Orlęta Czyżew
Pomorzanka Sejny
1:0
Piast Białystok
Konar Kora Korycin
4:3
Hetman Tykocin
Hetman Białystok
1:0
Jasion Jasionówka
Żubr Drohiczyn
1:2
Korona Dobrzyniewo
Sokół 1946 Sokółka
2:2
LZS Narewka
Czarni Czarna Białostocka
3:1
Krypianka Krypno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
1:4
Puszcza Hajnówka
Piast Białystok
4:0
Konar Kora Korycin
Jasion Jasionówka
2:0
Żubr Drohiczyn
Rudnia Zabłudów
4:5
Sokół 1946 Sokółka
Orlęta Czyżew
5:3
Pomorzanka Sejny
Korona Dobrzyniewo
0:3
Czarni Czarna Białostocka
Hetman Tykocin
0:6
Hetman Białystok
Krypianka Krypno
0:8
KS Śniadowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Śniadowo
6:1
Korona Dobrzyniewo
Puszcza Hajnówka
1:2
Rudnia Zabłudów
Pomorzanka Sejny
0:0
LZS Narewka
Piast Białystok
2:0
Orlęta Czyżew
Konar Kora Korycin
3:5
Hetman Białystok
Żubr Drohiczyn
2:5
Hetman Tykocin
Sokół 1946 Sokółka
1:1
Krypianka Krypno
Czarni Czarna Białostocka
3:0
Jasion Jasionówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
3:1
Piast Białystok
Jasion Jasionówka
2:6
KS Śniadowo
Rudnia Zabłudów
3:1
Pomorzanka Sejny
Hetman Białystok
4:0
Żubr Drohiczyn
Krypianka Krypno
1:2
Puszcza Hajnówka
Orlęta Czyżew
2:1
Konar Kora Korycin
Korona Dobrzyniewo
1:4
Sokół 1946 Sokółka
Hetman Tykocin
0:0
Czarni Czarna Białostocka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
2:1
Orlęta Czyżew
Jasion Jasionówka
- : -
Sokół 1946 Sokółka
Konar Kora Korycin
4:1
Żubr Drohiczyn
Rudnia Zabłudów
2:1
Piast Białystok
Hetman Białystok
1:0
Czarni Czarna Białostocka
Krypianka Krypno
3:1
Pomorzanka Sejny
Korona Dobrzyniewo
0:2
Puszcza Hajnówka
Hetman Tykocin
2:3
KS Śniadowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Czyżew
0:4
Rudnia Zabłudów
Hetman Tykocin
3:3
Sokół 1946 Sokółka
LZS Narewka
2:2
Konar Kora Korycin
KS Śniadowo
1:3
Hetman Białystok
Puszcza Hajnówka
3:2
Jasion Jasionówka
Piast Białystok
2:1
Krypianka Krypno
Pomorzanka Sejny
5:2
Korona Dobrzyniewo
Czarni Czarna Białostocka
- : -
Żubr Drohiczyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasion Jasionówka
2:4
Pomorzanka Sejny
Rudnia Zabłudów
1:1
LZS Narewka
Hetman Białystok
1:0
Sokół 1946 Sokółka
Krypianka Krypno
3:0
Orlęta Czyżew
Korona Dobrzyniewo
- : -
Piast Białystok
Hetman Tykocin
1:0
Puszcza Hajnówka
Żubr Drohiczyn
1:3
KS Śniadowo
Konar Kora Korycin
1:4
Czarni Czarna Białostocka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
2:3
Krypianka Krypno
Rudnia Zabłudów
3:1
Konar Kora Korycin
Orlęta Czyżew
1:2
Korona Dobrzyniewo
Puszcza Hajnówka
1:1
Hetman Białystok
KS Śniadowo
1:0
Czarni Czarna Białostocka
Pomorzanka Sejny
1:1
Hetman Tykocin
Piast Białystok
1:1
Jasion Jasionówka
Sokół 1946 Sokółka
5:0
Żubr Drohiczyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Hajnówka
3:2
Żubr Drohiczyn
Jasion Jasionówka
7:0
Orlęta Czyżew
Hetman Białystok
2:0
Pomorzanka Sejny
Krypianka Krypno
3:5
Rudnia Zabłudów
Korona Dobrzyniewo
0:3
LZS Narewka
Czarni Czarna Białostocka
2:3
Sokół 1946 Sokółka
Hetman Tykocin
1:2
Piast Białystok
Konar Kora Korycin
0:3
KS Śniadowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
0:1
Jasion Jasionówka
Puszcza Hajnówka
2:0
Czarni Czarna Białostocka
Pomorzanka Sejny
5:2
Żubr Drohiczyn
Piast Białystok
0:1
Hetman Białystok
Rudnia Zabłudów
2:1
Korona Dobrzyniewo
Krypianka Krypno
6:1
Konar Kora Korycin
Orlęta Czyżew
9:0
Hetman Tykocin
Sokół 1946 Sokółka
3:0
KS Śniadowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Białystok
3:0
Orlęta Czyżew
Hetman Tykocin
2:5
LZS Narewka
KS Śniadowo
4:0
Puszcza Hajnówka
Jasion Jasionówka
2:2
Rudnia Zabłudów
Konar Kora Korycin
2:4
Sokół 1946 Sokółka
Korona Dobrzyniewo
2:4
Krypianka Krypno
Żubr Drohiczyn
1:2
Piast Białystok
Czarni Czarna Białostocka
2:1
Pomorzanka Sejny
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Narewka
5:1
Hetman Białystok
Pomorzanka Sejny
1:3
KS Śniadowo
Rudnia Zabłudów
3:0
Hetman Tykocin
Krypianka Krypno
6:1
Jasion Jasionówka
Orlęta Czyżew
4:2
Żubr Drohiczyn
Piast Białystok
1:0
Czarni Czarna Białostocka
Korona Dobrzyniewo
2:2
Konar Kora Korycin
Puszcza Hajnówka
4:5
Sokół 1946 Sokółka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Konar Kora Korycin
2:6
Puszcza Hajnówka
Czarni Czarna Białostocka
2:2
Orlęta Czyżew
Hetman Białystok
- : -
Rudnia Zabłudów
Żubr Drohiczyn
- : -
LZS Narewka
Sokół 1946 Sokółka
- : -
Pomorzanka Sejny
KS Śniadowo
- : -
Piast Białystok
Jasion Jasionówka
- : -
Korona Dobrzyniewo
Hetman Tykocin
- : -
Krypianka Krypno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości