zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Magnat Juchnowiec Kościelny
4:1
Hetman Białystok
Krypianka Krypno
2:1
Korona Dobrzyniewo
KS Wasilków
9:1
Jastrząb Knyszyn
Pogoń Łapy
2:5
Czarni Czarna Białostocka
Rudnia Zabłudów
2:1
Jagiellonia Białystok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Białystok
2:7
KS Wasilków
Czarni Czarna Białostocka
1:3
Magnat Juchnowiec Kościelny
Jagiellonia Białystok
9:0
Korona Dobrzyniewo
Jastrząb Knyszyn
5:5
Krypianka Krypno
Rudnia Zabłudów
6:0
Pogoń Łapy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Łapy
1:3
Jagiellonia Białystok
KS Wasilków
5:0
Czarni Czarna Białostocka
Magnat Juchnowiec Kościelny
1:2
Rudnia Zabłudów
Krypianka Krypno
8:0
Hetman Białystok
Korona Dobrzyniewo
5:2
Jastrząb Knyszyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
10:6
Jastrząb Knyszyn
Czarni Czarna Białostocka
4:3
Krypianka Krypno
Rudnia Zabłudów
1:2
KS Wasilków
Pogoń Łapy
1:4
Magnat Juchnowiec Kościelny
Hetman Białystok
3:2
Korona Dobrzyniewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Magnat Juchnowiec Kościelny
2:5
Jagiellonia Białystok
KS Wasilków
10:3
Pogoń Łapy
Korona Dobrzyniewo
1:5
Czarni Czarna Białostocka
Jastrząb Knyszyn
2:1
Hetman Białystok
Krypianka Krypno
1:0
Rudnia Zabłudów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia Białystok
5:1
Hetman Białystok
Czarni Czarna Białostocka
7:0
Jastrząb Knyszyn
Magnat Juchnowiec Kościelny
2:0
KS Wasilków
Pogoń Łapy
0:4
Krypianka Krypno
Rudnia Zabłudów
6:0
Korona Dobrzyniewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wasilków
5:1
Jagiellonia Białystok
Krypianka Krypno
0:1
Magnat Juchnowiec Kościelny
Korona Dobrzyniewo
4:4
Pogoń Łapy
Hetman Białystok
0:3
Czarni Czarna Białostocka
Jastrząb Knyszyn
3:9
Rudnia Zabłudów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Magnat Juchnowiec Kościelny
0:1
Korona Dobrzyniewo
Jagiellonia Białystok
4:0
Czarni Czarna Białostocka
KS Wasilków
3:2
Krypianka Krypno
Pogoń Łapy
7:2
Jastrząb Knyszyn
Rudnia Zabłudów
8:0
Hetman Białystok
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Knyszyn
2:6
Magnat Juchnowiec Kościelny
Hetman Białystok
4:2
Pogoń Łapy
Korona Dobrzyniewo
0:3
KS Wasilków
Czarni Czarna Białostocka
1:7
Rudnia Zabłudów
Krypianka Krypno
2:2
Jagiellonia Białystok
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości