Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Stawiski
Supraślanka Supraśl
1:3
Grab Janówka
Sudovia Szudziałowo
2:1
UKS Jastrząb Knyszyn
Polonia Raczki
4:0
KOS 1984 Rutki
Pasja Kleosin
4:4
Wissa II Szczuczyn
Pogranicze Kuźnica
3:0*
KS II Wasilków II
Włókniarz II Białystok
1:4
Biebrza Goniądz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz II Białystok
Pauza
UKS Jastrząb Knyszyn
2:2
Polonia Raczki
GKS Stawiski
3:0
Supraślanka Supraśl
KOS 1984 Rutki
5:3
Pogranicze Kuźnica
Grab Janówka
3:2
Sudovia Szudziałowo
Biebrza Goniądz
3:4
Wissa II Szczuczyn
KS II Wasilków II
1:0
Pasja Kleosin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Biebrza Goniądz
Supraślanka Supraśl
2:2
Włókniarz II Białystok
Pasja Kleosin
2:1
KOS 1984 Rutki
Polonia Raczki
4:0
Grab Janówka
Pogranicze Kuźnica
1:3
UKS Jastrząb Knyszyn
Wissa II Szczuczyn
2:0
KS II Wasilków II
Sudovia Szudziałowo
1:5
GKS Stawiski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Supraślanka Supraśl
UKS Jastrząb Knyszyn
2:2
Pasja Kleosin
GKS Stawiski
2:0
Polonia Raczki
KOS 1984 Rutki
8:3
Wissa II Szczuczyn
Grab Janówka
0:2
Pogranicze Kuźnica
Włókniarz II Białystok
1:2
Sudovia Szudziałowo
KS II Wasilków II
1:1
Biebrza Goniądz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudovia Szudziałowo
Pauza
Supraślanka Supraśl
0:5
Biebrza Goniądz
Polonia Raczki
7:0
Włókniarz II Białystok
Pogranicze Kuźnica
0:3
GKS Stawiski
Pasja Kleosin
4:0
Grab Janówka
KOS 1984 Rutki
7:1
KS II Wasilków II
Wissa II Szczuczyn
0:2
UKS Jastrząb Knyszyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polonia Raczki
Supraślanka Supraśl
2:0
Sudovia Szudziałowo
Grab Janówka
2:3
Wissa II Szczuczyn
GKS Stawiski
6:0
Pasja Kleosin
Włókniarz II Białystok
2:1
Pogranicze Kuźnica
Biebrza Goniądz
3:1
KOS 1984 Rutki
KS II Wasilków II
0:1
UKS Jastrząb Knyszyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogranicze Kuźnica
Pauza
Polonia Raczki
1:2
Supraślanka Supraśl
Wissa II Szczuczyn
3:4
GKS Stawiski
Sudovia Szudziałowo
0:1
Biebrza Goniądz
Grab Janówka
2:2
KS II Wasilków II
Pasja Kleosin
1:5
Włókniarz II Białystok
KOS 1984 Rutki
2:1
UKS Jastrząb Knyszyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Pasja Kleosin
Supraślanka Supraśl
0:3
Pogranicze Kuźnica
Sudovia Szudziałowo
1:5
Polonia Raczki
Grab Janówka
0:1
KOS 1984 Rutki
KS II Wasilków II
1:3
GKS Stawiski
Biebrza Goniądz
3:1
UKS Jastrząb Knyszyn
Włókniarz II Białystok
0:2
Wissa II Szczuczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wissa II Szczuczyn
Pauza
Polonia Raczki
1:1
Biebrza Goniądz
UKS Jastrząb Knyszyn
8:0
Grab Janówka
Włókniarz II Białystok
0:6
KS II Wasilków II
Pogranicze Kuźnica
4:2
Sudovia Szudziałowo
Pasja Kleosin
5:2
Supraślanka Supraśl
KOS 1984 Rutki
3:2
GKS Stawiski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS II Wasilków II
Supraślanka Supraśl
1:5
Wissa II Szczuczyn
Polonia Raczki
6:0
Pogranicze Kuźnica
Włókniarz II Białystok
4:3
KOS 1984 Rutki
Biebrza Goniądz
6:1
Grab Janówka
Sudovia Szudziałowo
2:4
Pasja Kleosin
GKS Stawiski
3:1
UKS Jastrząb Knyszyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KOS 1984 Rutki
Pauza
Pogranicze Kuźnica
2:1
Biebrza Goniądz
Grab Janówka
1:4
GKS Stawiski
UKS Jastrząb Knyszyn
5:3
Włókniarz II Białystok
Wissa II Szczuczyn
2:3
Sudovia Szudziałowo
Pasja Kleosin
1:1
Polonia Raczki
KS II Wasilków II
4:1
Supraślanka Supraśl
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Jastrząb Knyszyn
Supraślanka Supraśl
1:1
KOS 1984 Rutki
Polonia Raczki
8:0
Wissa II Szczuczyn
Włókniarz II Białystok
1:5
Grab Janówka
Sudovia Szudziałowo
2:7
KS II Wasilków II
Biebrza Goniądz
2:2
GKS Stawiski
Pogranicze Kuźnica
1:2
Pasja Kleosin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grab Janówka
Pauza
Pasja Kleosin
4:2
Biebrza Goniądz
UKS Jastrząb Knyszyn
3:0
Supraślanka Supraśl
KS II Wasilków II
2:0
Polonia Raczki
GKS Stawiski
6:0
Włókniarz II Białystok
Wissa II Szczuczyn
5:3
Pogranicze Kuźnica
KOS 1984 Rutki
2:3
Sudovia Szudziałowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości