III miejsce w Piątnicy!

W dniu dzisiejszym odbył się Turniej halowy w Piątnicy, w którym udział brała Victoria. Nasi zawodnicy ostatecznie zaleli 3 miejsce w turnieju. Rywalizowano w dwóch grupach po trzy zespoły, mecze rozgrywano system każdy z każdym. Do kolejnego etapu z każdej grupy wychodziło po dwa zespoły.Które następnie rozgrywały mecze system każdy z każdym o zwycięstwie decydowała ilość uzbieranych punktów w fazie mistrzowskiej.

Faza grupowe (Mecze po 15 min):

Victoria – Rydzewo 2-1 (Damian Przybylski, Czarek Kołakowski)

Victoria - Piątnica 3-2 (2x Damian Przybylski, Kamil Zalewski)

Faza mistrzowska (Mecze po 12 min):

Victoria – Rydzewo 6-5 (2x Damian Przybylski, 2x Krzysztof Włodkowski, Radosław Sakowski, Czarek Kołakowski

Victoria – Trójkąt 2-3 (Damian Przybylski, Czarek Kołakowski)

Victoria – KS Biel Jeziorko 1-2 (Damian Przybylski)

Już w najbliższą niedziele nasz zespół rozegra swój pierwszy mecz sparingowy. Przeciwnikiem Victorii będzie Świt Baranowo, jest to drużyna z A Klasy grupa Ciechanów – Ostrołęka. Po rundzie jesiennej zajmują 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Mecz zostanie rozegrany w Baranowie o godzinie 15