Plan przygotowań do rundy wiosennej!

Znamy już ostateczny plan przygotowań piłkarzy Victorii Jedwabne do rundy rewanżowej sezonu 2016/2017. Na pierwsze zajęcia podopieczni trenera Marcina Makowskiego spotkają się 19 stycznia 2017 roku. Drużyna do rundy wiosennej będzie przygotowywała się na własnych obiektach.

Celem Victorii jest awans do Klasy Okręgowej. Victoria po rundzie jesiennej zajmuje pierwszą lokatę, a na swoim koncie ma 13 punktów. Tyle samo punktów zgromadził główny rywal naszej drużyny do awansu Czarni Czarna Białostocka.

Mam nadzieje, że to będzie dla nas bardzo udany rok pod względem sportowym i będziemy mieć dużo radości. Jesteśmy świadomi tego, że presja jest duża, ale podchodzimy do tego ze spokojem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że drużyn walczących o awans do Okręgówki jest dwie czy trzy. Czeka nas bardzo interesująca wiosna – stwierdził Makowski.

Plan przygotowań piłkarzy Victorii Jedwabne do rundy wiosennej sezonu 2016/2017:

19.01.2017r. (czwartek): pierwszy trening

05.02.2017r. (niedziela): Turniej w Piątnicy

12.02.2017r. (niedziela): Świt Baranowo – Victoria Jedwabne

19.02.2017r. (niedziela): KS Śniadowo – Victoria Jedwabne

05.03.2017r. (niedziela): Kurpik Kadzidło – Victoria Jedwabne

Inauguracyjne spotkanie rudny wiosennej, w którym piłkarze Victorii Jedwabne zmierzą się na własnym obiekcie z Rospudą Filipów zaplanowano na przed ostatni weekend kwietnia (23.04.2017r.)